طراحی سایت چه کاربردهایی برای کسب و کار دارد؟

طراحی وب سایت

 

امروزه نیاز به طراحی سایت برای هر کسب و کاری به یک امری تقریبا ضروری تبدیل شده است که البته می تواند به هر کسب و کاری برای رشدش کمک شایانی کند. اگر در اینترنت جستجویی کنید، می بینید که تقریبا برای هر موضوعی وب سایت های آنلاینی وجود دارد، از وب سایت های خیریه و یا ساختمان سازی و ... گرفته تا حتی وب سایت هایی که همستر می فروشند.

در سر تا سر دنیا شرکت های بزرگ و کوچکی وجود دارند که در حوزه طراحی سایت فعالیت دارند، و در صورتی که شما نمی دانید از کجا شروع کنید، و یا نیاز برای راه اندازی سایت تان نیاز به مشاوره دارید، می توانید از این شرکت ها کمک بگیرید. اما بهتر است با هم کمی این موضوع را باز کنیم و ببینیم چرا به وب سایت نیاز داریم.

چرا برای کسب و کارمان به طراحی سایت نیازداریم؟

شاید یکی از مهم ترین و بزرگ ترین دلایلی که برای راه اندازی سایت وجود دارد، این است که این روز ها مردم اغلب زمانی که قصد خرید محصولی را دارند، در فضای وب جستجو کرده، و در مورد آن تحقیق می کنند، و اکثر آن ها هم در صورت اعتماد از همان وب سایت ها نیز خریدشان را انجام می دهند. بنابراین اگر تا الان سراغ طراحی سایت تان نرفته اید، باید بگوییم که شما خیلی از این شانس ها را برای افزایش فروش تان را از دست داده اید. حتی اگر کاربران از وب سایت شما خرید هم نکنند، شما نیاز دارید تا وب سایتی داشته باشید تا مردم بتوانند در مورد کسب و کار شما و محصولات و خدمات تان تحقیق کرده و در مورد شما بیشتر بدانند.بیایید ببینیم  چه مزایایی برای طراحی سایت و راه اندازی کسب و کارتان به صورت آنلاین وجو دارد :

 

آنلاین بودن 24 ساعته سایت شما

شاید در نگاه اول جمله تیتر ما چندان برای شما چیز با ارزشی به نظر نرسد، اما باید بگوییمکه یکی از مهم ترین دلایل همین 24 ساعت آنلاین بودن سایت شما است، که باعث می شود وب سایت شما به صورت 24 ساعته در دسترس کاربران و خریداران محصولات و خدمات شما باشد. یک وب سایت به کسب و کار یا سازمان شما اجازه خواهد داد 24 ساعت شبانه روز، 7 روز هفته، 365 روز در سال باز و در دسترس عموم باشد. داشتن یک وب سایت معادل داشتن کارمندی است که 24 ساعته و بدون تعطیلی، حتی در روز های تعطیل برای شما کار می کند.

 

بروشور آنلاین

شرکت ها چندین میلیون تومان هزینه برای ایجاد بروشور و توزیع آن ها صرف می کنند. با داشتن وب سایت شما می توانید به طور کامل از این مورد صرف نظر کنید. مشتریان بالقوه شما می توانند در مورد شما و هر یک از محصولات تان به صورت آنلاین آگاه شده و در مورد آن ها تحقیق کنند. اگر بیشتر کسب و کارتان را از طریق شبکه و ارتباطات شخصی دریافت می کنید، پس آن ها حتما مایل هستند تا وب سایت شما را بررسی کنند.


بیشتر بخوانید


فقط کافی است درمورد آن در گوگل جستجو کنید

امروزه بیشتر از هر زمان دیگر، کاربران تمایل دارند که برای هر چیزی در گوگل جستجو کنند، خصوصا از زمانی که تلفن های همراه هوشمند وارد بازار شده و طراحی سایت ها هم با این پلتفرم ها سازگار شده اند، کاربران می توانند به راحتی در مورد هر چیزی که برای آن ها سوال شده و یا تمایل دارند در مورد آن بیشتر بدانند در گوگل و دیگر موتورهای جستجو سرچ می کنند.

 

وب سایت ها نه تنها محدود به یک شهر نیستند، بلکه جهانی هستند

اگر به دور و اطراف خودتان نگاه کنید، می بینید که اکثر کسب و کار هایی که در حال فعالیت هستند، محدود به شهر خود و یا اگر خیلی خوشبین باشیم به استانی که در آن فعالیت می کنند شده اند. با طراحی سایت و راه اندازی کسب و کار به صورت آنلاین، شما می توانید خدمات و محصولات تان را نه تنها در شهر، نه در استان، بلکه حتی فراتر از کشور و قاره ای که در آن هستید عرضه کنید، بنابراین شما عرضه ای جهانی خواهید داشت، و در سطح جهان دیده خواهید شد.

 

تاثیر گذاری بیشتر و هدفمند

شاید این مورد به ذهن خیلی از افراد نرسد، اما شما با دشتن یک وب سایت برای تجارت تان، چه کوچک باشد و چه بزرگ، می توانید بر روی کاربران هدف تان تاثیر بگذارید. چگونه؟ زمانی که شما تبدیل به یک رسانه قابل اعتماد می شوید، مردم به شما اعتماد کرده و می توانید آن ها ها را آموزش داده و بر روی تصمیمات آن ها تا حدی تاثیر بگذارید، بنابراین می توانید محصولات و خدمات تان را به راحتی به فروش برسانید.


بیشتر بخوانید


مشتری بیشتر

امروزه بیش از 2.4 میلیارد نفر به صورت هر روز از اینترنت استفاده می کنند و حدود 90 درصد از آن ها در 12 ماه گذشته یا چیزی خریده اند، و یا با یک شرکت آنلاین تماس گرفته اند. بنابراین با نداشتن یک وب سایت، شما بخشی از این رصت بزرگ را از دست خواهید داد.

 

پشت غول های کسب و کارتان را به خاک بمالید

آیا تا به حال برای شما هم پیش آمده است که بخواهید وارد کسب و کاری شوید، اما نمی دانید چگونه می توانید با شرکت های بزرگ و فروشنده های بزرگ تر از خودتان رقابت کنید؟ با راه اندازی یک وب سایت زیبا و با استراتژی های هوشمندانه در پشت آن، شما می توانید به راحتی دیوار بزرگی را که بین شما و این کمپانی های بزرگ بوجود آماده است را خراب کرده و با آن ها به رقابت بپردازید.

نتیجه گیری

همان طور که متوجه شدیم، هر کسب و کاری از کوچک ترین آن ها گرفته تا بزرگ ترین آن ها نیاز به یک وب سایت آنلاین دارد که بتواند کسب و کار و تجارت شان را به صورت 24 ساعته در معرض دید عموم قرار داده و فروش شان را افزایش دهد. بنابراین بهتر است فرصت را از دست نداده و همین امروز سراغ طراحی سایت تان بروید، و کسب و کارتان را آنلاین کنید.

ارسال پیام

ما با در ارتباط باشید

مشاوران ما 7 روز هفته از 8 صبح الی 5 عصر پاسخگوی شما هستند